Pompa WC Janson Master600

Moc silnika: 600W
Napięcie: 220-240V 50Hz
Wydajność: 140l/min
Temperatura wody: do 50 stopni
Maksymalna wysokość tłoczenia: do 6 metrów
Maksymalna odległość tłoczenia: do 60 metrów
Wejścia: 2 + WC
Odpływ: 1x40mm
Wymiary: 50,2/30/21cm
Załączanie: automatyczne/ręczne
Stopień ochrony: IPX4
Hałas: poniżej 45dB

Opis pompy WC

Janson Master600 jest pompą WC o mocy 600W, która zaprojektowana została jako pompa segmentu ekonomicznego, ale z rozwiązaniami, które znane są w dużo droższych modelach – tutaj warto zaznaczyć, że na rynku dostępne są podobnie wyglądające z zewnątrz pompy, ale są to zupełnie inne urządzenia wewnątrz! Janson, który należy do rodziny Interum (WatermanPro) od początku oznacza jakość! Obudowa silnika wykonana została z aluminium, a nie jak w „odpowiednikach” z plastiku. Samo urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości zawór zwrotny co także nie jest standardem w produktach bliźniaczych. Projektując pompę zadbaliśmy o to by jej najsłabsze ogniwo (czujnik ciśnienia) było łatwo dostępne, a samodzielna wymiana nie była dużym problemem i nie wymaga odłączania urządzenia od sanitariatów! Warto zaznaczyć, że rozdrabniacz WC Janson Master600 posiada trzy wejścia w tym jedno do WC i pozwala na urządzenie kompletnej łazienki! Rozdrabniacz w pompie to system Perfect Knives System – zestaw sześciu perfekcyjnie wyprofilowanych noży, które tną, a nie rozdrabniają! Pompa posiada oczywiście certyfikację UE, a także RoHS, TUV&GS! Pompa posiada także przycisk ręcznego uruchomienia!

Do pompy podłączysz:

Wymiary pompy Master600:

System cięcia

Zastosowany w pompie WC system cięcia (rozdrabniania) to Perfect Knives System. Jest to zestaw sześciu noży, które doskonale radzą sobie z fekaliami oraz papierem toaletowym, ale należy pamiętać by do urządzenia nie trafiały tampony, prezerwatywy, podpaski czy pieluchy oraz odpady spożywcze typu kości z drobiu itd.

Włącznik/wyłącznik

Pompa Janson Master600 została wyposażona w wyłącznik ręczny, który pozwala sterować pracą pompy w trybie manualnym.
 
 
 
 

Silnik w aluminiowej obudowie

Silnik w pompie rozdrabniającej Janson Master600 jest umieszczony w aluminiowej obudowie, która w przeciwieństwie do plastikowych znacznie wydłuża bezawaryjną pracę urządzenia, a także znacznie efektywniej odprowadza ciepło z silnika.