Pompa WC
WatermanPro Classic

Moc silnika: 600W
Napięcie: 220-240V 50Hz
Wydajność: 150l/min
Temperatura wody: do 50 stopni
Maksymalna wysokość tłoczenia: do 9,5 metrów
Maksymalna odległość tłoczenia: do 80 metrów
Wejścia: 2 + WC
Odpływ: 1x40mm
Wymiary: 42,5/28,5/18cm
Załączanie: automatyczne
Stopień ochrony: IP44
Hałas: poniżej 50dB (średnio 40dB)

Opis pompy WC

WatermanPro® Classic to nagradzana pompa WC, która podbiła rynek swoją niezawodnością, jakością i uniwersalnym zastosowaniem! Posiada dwa przyłącza na sanitariaty plus WC. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, posiada zintegrowany zawór zwrotny oraz silnik o mocy 600W, który daje ciekawe warunki techniczne pracy rozdrabniacza. Projektując pompę stawialiśmy na łatwość użytkowania oraz bezawaryjną pracę i WatermanPro Classic potwierdza, że da się takie efekty osiągnąć bez windowania ceny. Obecnie ten model dystrybuowany jest wyłącznie przy współpracy z Leroy Merlin, a co za tym idzie tylko w tej sieci handlowej jest dostępny!

Do pompy podłączysz:

Wymiary pompy Classic:

System cięcia Hard Cut One

Zastosowany w pompie WC system cięcia (rozdrabniania) to Hard Cut One. Jest to nóż z dwoma specjalnie wyprofilowanymi ostrzami. Wykonany został ze stali nierdzewnej co oznacza, że nie ulegnie on korozji. Nóż ten radzi sobie z fekaliami oraz papierem toaletowym czy odpadami organicznymi, ale także z tamponami. Niezwykle efektywny nóż!

Poziom hałasu

Pompa WatermanPro Classic została tak zaprojektowana by jej praca była jak najmniej odczuwalna dla otoczenia. Dzięki intensywnej pracy naszych inżynierów uzyskaliśmy stosunkowo niski poziom hałasu w przełożeniu na moc pompy WC. Maksymalnie jest to tylko 45dB! To znacznie mniej niż generuje spłuczka WC – około 90dB

Obudowa silnika

Silnik w pompie rozdrabniającej WatermanPro Classic jest umieszczony w metalowym koszu – obudowie z najwyższej jakości stali stosowanej w przemyśle stoczniowym, która cechuje się podwyższonym poziomem twardości, a także odporności mechanicznej – doskonale odprowadza ciepło i chroni urządzenie w przypadku niewłaściwego korzystania.