Pompa WC
WatermanPro Frame NG

Moc silnika: 450W
Napięcie: 220-240V 50Hz
Wydajność: 120l/min
Temperatura wody: do 50 stopni
Maksymalna wysokość tłoczenia: do 8 metrów
Maksymalna odległość tłoczenia: do 70 metrów
Wejścia: 3 + WC
Odpływ: 1x40mm
Wymiary: 45/30,5/14,5cm
Załączanie: automatyczne
Stopień ochrony: IP55
Hałas: poniżej 45dB (średnio 35dB)

Opis pompy WC

WatermanPro® Frame NG to pompa WC przeznaczona do zabudowy stelażowej. Jej wymiary dostosowane są do rozmiarów dostępnych na Polskim rynku produktów. Nowoczesny silnik o mocy 450W oraz trzy wejścia sanitarne plus WC powodują, że pompa pozwala na budowę kompletnej łazienki, a w przypadku odpowiednio przemyślanego projektu także kuchnię! Frame NG jest pompą nowej generacji, zbudowanej w oparciu o model Classic, który nadal dostępny jest w sprzedaży – w sieci Leroy Merlin. Pompa z rozdrabniaczem do WC Frame NG oferuje ciekawe właściwości techniczne przy zachowaniu bardzo umiarkowanej ceny.

Do pompy podłączysz:

Wymiary pompy WC Frame Next Generation:

System cięcia Hard Cut One

Zastosowany w pompie WC system cięcia (rozdrabniania) to Hard Cut One. Jest to nóż z dwoma specjalnie wyprofilowanymi ostrzami. Wykonany został ze stali nierdzewnej co oznacza, że nie ulegnie on korozji. Nóż ten radzi sobie z fekaliami oraz papierem toaletowym czy odpadami organicznymi, ale także z tamponami. Niezwykle efektywny nóż!

Poziom hałasu

Pompa WatermanPro Classic Next Generation została tak zaprojektowana by jej praca była jak najmniej odczuwalna dla otoczenia. Dzięki intensywnej pracy naszych inżynierów uzyskaliśmy stosunkowo niski poziom hałasu w przełożeniu na moc pompy WC. Maksymalnie jest to tylko 45dB! To znacznie mniej niż generuje spłuczka WC.

Obudowa silnika

Silnik w pompie rozdrabniającej WatermanPro Hot1 jest umieszczony w metalowym koszu – obudowie z najwyższej jakości stali stosowanej w przemyśle stoczniowym, która cechuje się podwyższonym poziomem twardości, a także odporności mechanicznej – doskonale odprowadza ciepło i chroni urządzenie w przypadku niewłaściwego korzystania.

Wykres wydajności: