Pompa WC
WatermanPro
Hot1

Moc silnika: 450W
Napięcie: 220-240V 50Hz
Wydajność: 100l/min
Temperatura wody: do 80 stopni
Maksymalna wysokość tłoczenia: do 7 metrów
Maksymalna odległość tłoczenia: do 80 metrów
Wejścia: 2 + WC
Odpływ: 1x40mm
Wymiary: 42,5/30,6/15,35cm
Załączanie: automatyczne
Stopień ochrony: IP44
Hałas: poniżej 40dB (średnio 35dB)

Opis pompy WC

Pompy WC oraz przepompownia z młynkiem z serii Hot to nowoczesne urządzenia klasy premium, które przystosowane zostały do pracy ze ściekami o temperaturze do 80°C do 60 minut i w trybie ciągłym do 60°C. Prezentowany model pompy Hot1 charakteryzuje się silnikiem o mocy 450W, który pracuje zanurzony w oleju! Warto zauważyć, że pompa generuje przeciętnie hałas na poziomie zaledwie 35dB, a maksymalnie może to być tylko 45dB. Jest to nowa generacja pomp, której obsługa serwisowa nie wymaga demontowania pompy!

Do pompy podłączysz:

Wymiary pompy Hot1:

System cięcia Hard Cut One

Zastosowany w pompie WC system cięcia (rozdrabniania) to Hard Cut One. Jest to nóż z dwoma specjalnie wyprofilowanymi ostrzami. Wykonany został ze stali nierdzewnej co oznacza, że nie ulegnie on korozji. Nóż ten radzi sobie z fekaliami oraz papierem toaletowym czy odpadami organicznymi, ale także z tamponami. Niezwykle efektywny nóż!

Panel serwisowy

Pompa WatermanPro Hot1 została wyposażona w dwa panele serwisowe, które pozwalają na dostęp do zbiornika pompy bez jej demontażu, a co za tym idzie – w przypadku niewłaściwego korzystania z pompy można podjąć się samodzielnego odblokowania pompy poprzez usunięcie przedmiotów, które do pompy nie powinny trafić.

Silnik chłodzony olejem

Silnik w pompie rozdrabniającej WatermanPro Hot1 jest wcześniej niespotykaną konstrukcją, która wpływa nie tylko na jego żywotność, ale także na używanie gorącej wody bez szkody dla pompy! Silnik chłodzony jest olejem, a jego obudowa doskonale sobie radzi z temperaturami do 180 °C, a co za tym idzie jest to lider w swojej klasie!

Wykres wydajności: