Pompa WC
WatermanPro Multi

Moc silnika: 800W
Napięcie: 220-240V 50Hz
Wydajność: 150l/min
Temperatura wody: do 65°C w trybie ciągłym i do 80°C przez 60 minut
Maksymalna wysokość tłoczenia: do 9 metrów
Maksymalna odległość tłoczenia: do 90 metrów
Wejścia: 2 + WC
Odpływ: 1×23-44mm
Wymiary: 51,3/25,9/26,5cm (szerokość z kołnierzem)
Załączanie: automatyczne
Stopień ochrony: IPX4
Hałas: poniżej 60dB (średnio 45dB)

Opis pompy WC

WatermanPro® Multi to pompa przeznaczona do zastosowań komercyjnych – wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na ograniczenia w stosowaniu tradycyjnych pomp WC. Posiada bardzo mocny 800 watowy silnik oraz wyposażona jest w system cięcia Destroy Ever Cut Sys, który radzi sobie z przedmiotami, które blokują inne pompy. Zobacz na filmie poniżej jak pracuje system rozdrabniający w tej pompie. Jej jakość i solidność potwierdza fakt, że jest w stosowana w tymczasowych szpitalach COVID, a także w wielu budynkach użyteczności publicznej. Stacje benzynowe, bary, urzędy czy biura – wszędzie tam WatermanPro Multi radzi sobie znakomicie. Ponadto wyposażona jest w alarm głosowy, który uruchamia się gdy pompa napotka problem podczas pracy.

Do pompy podłączysz:

Wymiary pompy Multi:

System cięcia Hard Cut One

Zastosowany w pompie WC system cięcia (rozdrabniania) to Destroy Ever Cut Sys. Jest to system tnący, który pozwala ciąć i rozdrabniać przedmioty takie jak podpaski, prezerwatywy itd. W przypadku dostania się do pompy przedmiotu typu telefon komórkowy – będzie działała nadal, a telefon będzie można bezpiecznie usunąć ze zbiornika pompy WatermanPro Multi

Panel serwisowy

Pompa WatermanPro Multi została wyposażona w łatwo dostępny panel serwisowy, który pozwala na dostęp do zbiornika pompy bez jej demontażu, a co za tym idzie – w przypadku niewłaściwego korzystania z pompy można podjąć się samodzielnego odblokowania pompy poprzez usunięcie przedmiotów, które do pompy nie powinny trafić.

Zestaw montażowy

WatermanPro® Multi jak wszystkie pompy rozdrabniające sprzedawany jest wraz ze wszystkimi akcesoriami potrzebnymi do użytkowania pompy we wcześniej przygotowanej instalacji sanitarnej. To duże ułatwienia dla instalatora, który nie zostanie zaskoczony brakami, które uniemożliwią szybkie uruchomienie urządzenia.

Wykres wydajności: