Pompy WC

Pompy WC

Pompy WC - co to za urządzenia

Table of Contents

Pompy WC – Uniwersalne Rozwiązania dla Ciebie

Pompy WC, znane również jako młynki lub przepompownie WC, to zaawansowane elektryczne urządzenia umożliwiające tworzenie łazienek, kuchni i innych pomieszczeń sanitarnych w dowolnej części budynku, nawet tam, gdzie brakuje bezpośredniego dostępu do kanalizacji. Bez tych urządzeń przekształcenie takich pomieszczeń byłoby kosztowne lub wręcz niemożliwe. Dzięki nim, szare i fekalne ścieki są przesyłane do pionów kanalizacyjnych przy użyciu cienkich rur.

Jak działa pompa WC?

Pompa WC to urządzenie montowane za toaletą lub pod stelażem, które odprowadza nieczystości. Oprócz toalety, do pompy można podłączyć inne urządzenia sanitarne, takie jak:

  • Wanna
  • WC
  • Kabina prysznicowa
  • Bidet
  • Umywalka
  • Pralka

oraz urządzenia kuchenne:

  • Zlewozmywak
  • Zmywarka

Podczas korzystania z tych urządzeń powstają ścieki szare lub fekalne, które trafiają do zbiornika pompy. Pompa automatycznie się włącza, mieli nieczystości i dopompowuje je do pionu kanalizacyjnego przy użyciu rur o niewielkim przekroju. W pompach WatermanPro® zastosowano różne systemy tnące, jak Hard Cut One lub Destroyever Cutting Sys, które skutecznie rozdrabniają nieczystości, umożliwiając ich łatwe odprowadzenie. Po odprowadzeniu ścieków, pompa automatycznie się wyłącza, oczekując na ponowne zapełnienie zbiornika.

Gdzie można zainstalować pompy WC?

Pompy WC WatermanPro® są wszechstronne i można je instalować w różnych miejscach, takich jak mieszkania, domy, domki letniskowe, garaże czy obiekty użyteczności publicznej. Mogą pracować nawet poniżej poziomu kanalizacji, na przykład w piwnicach.

W apartamentach podzielonych na odrębne części pompy te umożliwiają bardziej efektywne zagospodarowanie przestrzeni, eliminując ograniczenia projektowe. Właściciele prywatnych domów, zarówno stałych jak i letniskowych, często korzystają z naszych pomp, aby przystosować starsze budynki do wyższych standardów, oferując dodatkowe łazienki i poprawiając komfort gości.

Pompa WC WatermanPro Multi jest idealna do zastosowań publicznych, gdzie przestrzeganie zasad użytkowania może być trudne. Możliwość montażu tej pompy pozwala na stworzenie toalet dla pracowników i klientów w dowolnym miejscu. Przykładem może być lokal gastronomiczny, gdzie brak osobnego pomieszczenia wymusił wydzielenie przestrzeni z płyt gipsowo-kartonowych. Pompa WatermanPro Multi skutecznie odprowadza ścieki nad sufitem do kanalizacji, co znacznie obniżyło koszty adaptacji pomieszczenia.

Nasze pompy sprawdzają się również tam, gdzie kanalizacja odpływa z budynku poniżej poziomu. Dzięki zdolności do podnoszenia ścieków, można adaptować piwnice na funkcjonalne przestrzenie użytkowe, takie jak pralnie, siłownie z prysznicami czy pełnowartościowe łazienki.

Podsumowanie

Pompy WC WatermanPro® to niezawodne i wszechstronne rozwiązania, które umożliwiają adaptację różnych przestrzeni na komfortowe pomieszczenia sanitarne, nawet w miejscach pozbawionych bezpośredniego dostępu do kanalizacji. Dzięki zaawansowanym systemom tnącym i szerokim możliwościom instalacyjnym, nasze pompy są idealnym wyborem dla właścicieli mieszkań, domów, obiektów publicznych i komercyjnych.

WatermanPro® Hot3

Original price was: 949,00 zł.Current price is: 825,00 zł.

Pompa WC WatermanPro 400UP

Original price was: 649,00 zł.Current price is: 629,00 zł.

WatermanPro® Mini S

Original price was: 529,00 zł.Current price is: 445,00 zł.

WatermanPro® Power Frame

Original price was: 819,00 zł.Current price is: 695,00 zł.

WatermanPro® Slim & Silence 400

Original price was: 649,00 zł.Current price is: 550,00 zł.

WatermanPro® Frame NG

Original price was: 749,00 zł.Current price is: 645,00 zł.

WatermanPro® Mini

Original price was: 529,00 zł.Current price is: 475,00 zł.

Janson Master 600

Original price was: 499,00 zł.Current price is: 419,00 zł.