Pompa rozdrabniająca
WatermanPro ® Classic

WatermanPro ® Classic to absolutny bestseller w segmencie pomp przeznaczonych do użytku domowego. Jej budowa pozwala podłączyć jednocześnie do trzech urządzeń sanitarnych co powoduje, że bez problemu da się za pomocą jednej pompy urządzić całą łazienkę z wc! Poznaj model Classic.

Segment:

Dom+++

Zastosowanie:

Kompakt wc, bidet, wanna, prysznic, umywalka, pralka, zlewozmywak, zmywarka

 

Zalety pompy

Silnik

Silnik pompy o mocy 600W w obudowie ze stali do momentu, która skutecznie i wydajnie odprowadza ciepło wytwarzane przez silnik podczas pracy.

System tnący

Hard Cut One to system, który posiada jedno specjalnie wyprofilowane ostrze, które ogranicza obciążenie silnika, a jednocześnie bardzo efektywnie tnie nieczystości.

Poziom hałasu

Niewątpliwą zaletą jest niski poziom hałasu, który emituje pompa rozrabniająca. Jest to około 45 dB, a więc znacznie mniej niż hałas spłukiwanej wody.

Obsługa

Pompa załącza się automatycznie. Za włączenie pompy w odpowiednim momencie odpowiada pływak, który przekazuje do sterownika odpowiednie informacje.

Dane techniczne

Silnik

600 Watt

Max. Temp. wody

50 °C

Max. poziom hałasu

<45 dB

System cięcia

Hard Cut One

Wysokość tłoczenia

Do 9,5m

Odległosć tłoczenia

Do 80m

Wydajność

Do 150l/min

Uruchomienie

Automatyczne

Certyfikaty

CE

Liczba wejść

1x100mm, 2x40mm

Liczba wyjść

1x40mm

Wymiary

42/26.1/18 cm

Zdjęcia pompy

Podgląd produktu 360 stopni

Gdzie kupić


Oficjalny sklep producenta


Sklepy budowane Leroy & Merlin


Allegro

Opis pompy

Pompa rozdrabniająca WatermanPro ® Classic zaprojektowana została z myślą o tych użytkownikach, którzy cenią sobie jakość w przystępnej cenie. Niewątpliwą zaletą pompy rozdrabniającej z obsługą wc jest fakt, że jej silnik oraz obudowa wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która wykorzystywana jest w przemyśle stoczniowym! Warto zauważyć, że budowa pompy sprawia iż minimalna wysokość podłączenia wanny lub brodzika prysznicowego to zaledwie 10 cm, a nie jak w wielu modelach dostępnych na rynku aż 25cm! Pompa załącza się automatycznie dzięki wbudowanemu pływakowi, który niezwłocznie i w niezawodny sposób przekazuje informacje do sterownika pompy. Uwaga! W pompie jest już zainstalowany zawór zwrotny! Nie jest to standard na rynku.

Informacje

Gwarancja

24 miesiące dla konsumenta

Jakość

Pompa wykonana jest z materiałów najwyższej jakości

Serwis

Nasze centrum serwisowe mieście się w Polsce, pod Warszawą, ale wierzymy, że nie będzie powodu sprawdzać!